עברית / english
מועדון לקוחות  
דוא''ל   סיסמא  
שכחתי סיסמא.לא חברים? לחצו כאן.
ROOTS מועדון צרו קשר מבצעים טיפים שאלות ותשובות האנציקלופדיה קטלוג המוצרים ROOTS אודות
  בחר סדרה:    רוטס בטבע   פרוטס   רוזמרין   טבעי באלוורה   מוצרים שונים   סדרה טבעית   רוטס תוספי תזונה   בוטניקל לרגל&לנעל   דאודורנט טבעי   ארומטיק  
  רוזמרין 
בעולם העתיק נחשב הרוזמרין לצמח קדוש, המשרה שלווה, בריאות ואיכות חיים. הרוזמרין של רוטס הוא לא אחר מאשר סדרה ייחודית, המנצלת את השפעותיו הטבעיות והחיוניות של שמן הרוזמרין לטובת טיפוח השיער, שהרי רוזמרין ידוע גם כצמח יעיל מאין כמוהו לשיפור עור הקרקפת, הרחקת כינים ומניעת קשקשים. השימוש ברוזמרין מבטיח טיפול איכותי ויעיל, ללא הזדקקות לחומרים כימיים פוגעניים. סדרת הרוזמרין של רוטס מכילה שמפו, מרכן ושמן רוזמרין טיפולי, בעלי ריח ממכר, לטיפול מקיף ומזין לשיער ולעור הקרקפת.
 
 
שמפו רוזמרין
השמפו של סדרת הרוזמרין, מתאים מאוד כטיפול מעשיר לשיער ולקרקפת. שימוש יומיומי בשמפו רוזמרין עושה נפלאות לשיער יבש, מסייע במניעת קשקשים. השמפו מכיל שמן רוזמרין טהור, המשמש כמנקה ומרגיע טבעי ובעל איזון חומצי עדין, לשיער ולקרקפת.
 
 
מחיר:  26.9 ₪ 
 
 
 
מרכך רוזמרין
מרכך הרוזמרין של רוטס מכיל מרכיבי איכות יחודיים המעשירים את שיערך בלחות מרעננת. מרכך הרוזמרין משמש גם כמרגיע טבעי לשיער, הוא מוסיף לחות לשיער יבש ונותן לו ברק וגמישות נוחה לסירוק. נוסף לשמן הרוזמרין הטהור, מרכך הרוזמרין מועשר גם בויטמין E המיוחד והוא בעל איזון חומצי התורם לבריאות השיער ועור הקרקפת.
 
 
מחיר:  26.9 ₪ 
 
 
 
שמן רוזמרין
שמן ייחודי המופק מצמח הרוזמרין, מפתיע בסגולותיו הרבות המיטיבות עם שיערך ומטפחות אותו בצורה היעילה והטבעית ביותר. שמן הרוזמרין נודע עוד בעולם העתיק בהשפעותיו המצוינות והתורמות לחידוש הרקמות וזירוז התחדשות בריאה של תאי הגוף והשיער, בשל היותו ממריץ אינטנסיבי של מחזור הדם. תכונתו החיונית של הרוזמרין מתבטאת ביעילותו הרבה לחיזוק שורשי השיער והברקתו, בנוסף להיותו דוחה כינים ומונע קשקשים.
 
 
מחיר:  26.9 ₪ 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שמפו
מרכך
שמן